©2019 by Gundsølille Skytte-, Gymnastik- & Idrætsforening.

Afdelingsformænd

Øvrige deltagere

Forretningsudvalget i GSG&IF

Johnny Magnussen

Formand

Tlf: 2970 0000

formand@gsgif.dk

Anne Hossy

Næstformand

Hossy-vange@privat.dk

tlf: 2962 8619

Susanne Grøndahl

Kasserer

sg.krica@tdcadsl.dk

tlf: 2927 3045

Karina Hou Larsen

Sekretær

karina@gsgif.dk

tlf 2615 5461

Bo Hansen

bonypost@gmail.com

tlf: 5325 5525

Please reload

Aktiv Mandag

Judith Elmlund

tlf: 40 71 06 95
mail: judith@elmlund.dk

Badminton

Bo Hansen

bonypost@gmail.com

tlf: 2923 5771

Bordtennis

Johannes Michelsen

tlf: 3042 2885
mail: johannesmi@yahoo.com

Fitness

Poul Lamhauge

tlf: 4119 2007
mail: poul@lamhauge.dk

Fodbold

Nicolaj Pergi

tlf: 4028 3750
mail: nipe@lindab.dk

Gymnastik

Kathrin Kaiser

tlf: 2749 2303
mail: k.kaiser04@outlook.com

Håndbold

Gudmunda Einarsdottir

tlf: 5121 9798
mail: gseinarsdottir@hotmail.com

Skydning

Poul Lamhauge

tlf: 4119 2007
mail: poul@lamhauge.dk

Tennis

Jeanette Dannow

tlf: 4678 6031
mail: jeanette@dannow.dk

Please reload

Materialeforvalter

Poul Nielsen

tlf: 2812 0037
mail: fiepoul@gmail.com

Repræsentant for GIV

Vagn Hansen

tlf: 3011 0668
mail: vagn.r.hansen@gmail.com

Per B. Lassen

Redaktør for Kvartalsnyt og www.gsgif.dk

tlf: 5146 5170
mail: per@gsgif.dk

Please reload