Bordtennis » Senior turnering

Gundsølille 1

Serie 3 Kreds 17
Du kan se stillingen for hele kreds 17 her

 

Dato Hjemmekamp Udekamp Spillested Resultat
ti 03‑10‑2017 20:00 Gundsølille 1 Vallensbæk 1 Gundsølille­hallen 6-4
on 11‑10‑2017 19:45 Brøndby BC 3 Gundsølille 1 Brøndby­hallen (kld.) 3-7
ti 24‑10‑2017 20:00 Gundsølille 1 Roskilde 8 Gundsølille­hallen -
ti 31‑10‑2017 19:00 Karlslunde 3 Gundsølille 1 Karlslundehallerne -
ti 07‑11‑2017 20:00 Gundsølille 1 Greve 6 Gundsølille­hallen -
fr 24‑11‑2017 19:00 Haslev 1 Gundsølille 1 Nordskovskolen -
ti 28‑11‑2017 20:00 Gundsølille 1 Hvidovre Bordtennis  7 Gundsølille­hallen -
on 06‑12‑2017 19:00 PI, Kbh 3 Gundsølille 1 Politiskolen -
ma 11‑12‑2017 19:30 AIF 2 Gundsølille 1 Brøndagerskolen (10. element) -
to 11‑01‑2018 19:30 Vallensbæk 1 Gundsølille 1 Egholmskolen -
ti 16‑01‑2018 20:00 Gundsølille 1 Brøndby BC 3 Gundsølille­hallen -
ma 22‑01‑2018 19:30 Roskilde 8 Gundsølille 1 Roskilde Kongres- og Idrætscenter -
ti 30‑01‑2018 20:00 Gundsølille 1 Karlslunde 3 Gundsølille­hallen -
on 07‑02‑2018 19:00 Greve 6 Gundsølille 1 Greve Idræts Center -
ti 27‑02‑2018 20:00 Gundsølille 1 Haslev 1 Gundsølille­hallen -
ma 05‑03‑2018 19:00 Hvidovre Bordtennis 7 Gundsølille 1 Frihedens Idrætscenter -
ti 13‑03‑2018 20:00 Gundsølille 1 PI, Kbh 3 Gundsølille­hallen -
ti 20‑03‑2018 20:00 Gundsølille 1 AIF 2 Gundsølille­hallen -

 



 


Gundsølille 2

Serie 4 Kreds 23
Du kan se stillingen for hele kreds 23 her

 
Dato Hjemmekamp Udekamp Spillested Resultat
ti 03‑10‑2017 18:45 B 77 5 Gundsølille 2 Rødovrehallen (Kælder-hal 3) 7-3
ti 10‑10‑2017 20:00 Gundsølille 2 Posten, Kbh 2 Gundsølillehallen 7-3
on 25‑10‑2017 19:00 Bordtennisklubben IH 1 Gundsølille 2 Idrættens Hus  
ti 31‑10‑2017 20:00 Gundsølille 2 PI, Kbh 4 Gundsølillehallen  
ti 07‑11‑2017 19:30 AIF 4 Gundsølille 2 Brøndagerskolen (10. element)  
ti 21‑11‑2017 20:00 Gundsølille 2 Københavns BTK 12 Gundsølillehallen  
ma 27‑11‑2017 19:00 Amager 11 Gundsølille 2 Amagerhallen  
ti 12‑12‑2017 20:00 Gundsølille 2 TIK Taastrup 5 Gundsølillehallen  
ti 09‑01‑2018 20:00 Gundsølille 2 B 77 5 Gundsølillehallen  
ma 15‑01‑2018 19:00 Posten, Kbh 2 Gundsølille 2 IF Posten  
ti 23‑01‑2018 20:00 Gundsølille 2 Bordtennisklubben IH 1 Gundsølillehallen  
on 31‑01‑2018 19:30 PI, Kbh 4 Gundsølille 2 Politiskolen  
ti 06‑02‑2018 20:00 Gundsølille 2 AIF 4 Gundsølillehallen  
on 28‑02‑2018 19:00 Københavns BTK 12 Gundsølille 2 Remisen  
ti 06‑03‑2018 20:00 Gundsølille 2 Amager 11 Gundsølillehallen  
on 21‑03‑2018 19:00 TIK Taastrup 5 Gundsølille 2 Parkskolen (festsalen)  

 

     
 





 
Gundsølille Skytte Gymnastik og Idrætsforening | Store Valbyvej 248 A, Gundsølille | 4000 Roskilde | CVR.: 26 27 75 15