Gundsølille Skytte Gymnastik
og Idrætsforening
Aktiv mandag
Skydning
Gymnastik
Håndbold
Tennis
Bordtennis
Badminton
Fodbold
GSG&IF » Generelt om os » Bestyrelsen
 
Formand
Johnny Magnussen
Lille Valbyvej 7
Lille Valby
4000 Roskilde

2970 0000

formand@gsgif.dk

Næstformand
Anne Hossy
Ågerup Vænge 74
Ågerup
4000 Roskilde
2962 8619
Kasserer
Susanne Grøndahl
CO: Krica aps.
Kastanievang 2
3670 Veksø
2927 3045
Sekretær
Karina Hou Larsen
Store Valbyvej 206
4000 Roskilde
 
4240 9061
 
Karina@gsgif.dk
       
 
Medlem, forretningsudvalget
Bo Hansen
Bredekæret 21
St. Valby
4000 Roskilde
2923 5771
bonypost@gmail.com
 
Aktiv mandag
Ole Villumsen
Åbakken 99
Ågerup
4000 Roskilde
 
4678 7117
willumsenpluto@stofanet.dk
Badminton
Bo Hansen
Bredekæret 21
St. Valby
4000 Roskilde
2923 5771
4678 7878
 
Bordtennis
Johannes Michelsen
Søager 7
St. Valby
4000 Roskilde
3042 2885

johannesmi@yahoo.com

Fitness Poul Lamhauge Brøndbakken 3 Herringløse
4000 Roskilde
4119 2007 poul@lamhauge.dk
Fodbold
 
Lasse Rey Andersen
Store Valbyvej 247C
Gundsølille
4000 Roskilde

2210 7197
 
formand@gundsolille.dk
         
Gymnastik
Kathrin Kaiser
Risø Huse 13
4000 Roskilde
 2749 2303 k.kaiser04@outlook.com
Håndbold
Susanne Rudbeck
Baunevej 35
Ågerup
4000 Roskilde
4678 6154
3069 2891
Skydning
 
Jens K. Andreasen  
2119 4802
jens@skyttegraven.dk
Tennis
Jeanette Stokholm Dannow
Ågerupvej 57
Ågerup
4000 Roskilde
4678 6031
6136 5700
Materiale-forvaltning
Poul Nielsen
 
Krogager 1
Ågerup
4000 Roskilde
4678 7635
GIV og
FU - suppleant
Vagn Hansen
Gundsølillevej 43A
Gundsølille
4000 Roskilde
3011 0668
Kvartalsnyt
Per B. Lassen
Kildemosevej 4
Ågerup
4000 Roskilde
 
5146 5170
 

per@gsgif.dk

kvartalsnyt@gsgif.dk
 

         
Gundsølille Skytte Gymnastik og Idrætsforening | Store Valbyvej 248 A, Gundsølille | 4000 Roskilde | CVR.: 26 27 75 15