Gundsølille Skytte Gymnastik
og Idrætsforening
Aktiv mandag
Skydning
Gymnastik
Håndbold
Tennis
Bordtennis
Badminton
Fodbold
GSG&IF » Generelt om os » Bestyrelsen
Forretningsudvalg                                                                       Afdelingernes repræsentanter:

Forma
nd
Johnny Magnussen
Lille Valbyvej 7
Lille Valby
4000 Roskilde
tlf: 2970 0000
mail: formand@gsgif.dk

 

Kasserer
Susanne Grøndahl
Kastanievang 2
3670 Veksø
tlf: 2927 3045
mail: Sg.krica@tdcadsl.dk

Næstformand
Anne Hossy
Ågerup Vænge 74
Ågerup
4000 Roskilde
tlf: 2962 8619
mail: Hossy-vange@privat.dk
Sekretær
Karina Hou Larsen
Store Valbyvej 206
4000 Roskilde
tlf: 2615 5461
mail: karina@gsgif.dk

Medlem af forretningsudvalg
Bo Hansen
Bredekæret 21
St. Valby
4000 Roskilde
tlf: 2923 5771
mail: bonypost@gmail.com


Øvrige tilknyttede bestyrelsen:
 
 









Materialeforvalter og
udlejning af flag

Poul Nielsen
Krogager 1
Ågerup
4000 Roskilde
tlf: 2812 0037
mail: fiepoul@gmail.com

Repræsentant for GIV
Vagn Hansen
Gundsølillevej 43A
Gundsølille
4000 Roskilde
tlf: 3011 0668
mail: vagn.r.hansen@gmail.com

Redaktør for Kvartalsnyt
og ansvarlig for www.gsgif.dk

Per B. Lassen
Kildemosevej 4
Ågerup
4000 Roskilde
tlf: 5146 5170
mail: per@gsgif.dk

AKtiv Mandag
Ole Villumsen
Åbakken 99
Ågerup
4000 Roskilde
tlf: 4678 7117
mail: willumsenpluto@mail.tele.dk

Badminton
Bo Hansen
Bredekæret 21
St. Valby
4000 Roskilde
tlf: 2923 5771
mail: bonypost@gmail.com

Bordtennis
Johannes Michelsen
Søager 7
St. Valby
4000 Roskilde
tlf: 3042 2885
mail: johannesmi@yahoo.com

Fitness
Poul Lamhauge
Brøndbakken 3
Herringløse
4000 Roskilde
tlf: 4119 2007
mail: poul@lamhauge.dk

 

Fodbold
Nicolaj Pergi
Humlebakken 15
Ågerup
4000 Roskilde
tlf: 4028 3750
mail: formand@gundsolille.dk

Gymnastik
Kathrin Kaiser
Risø Huse 13
4000 Roskilde
tlf: 2749 2303
mail: k.kaiser04@outlook.com

Håndbold
Gudmunda Einarsdottir
Stiesager 2
Gerdrup
4000 Roskilde
tlf: 5121 9798
mail: gseinarsdottir@hotmail.com

Skydning
Poul Lamhauge
Brøndbakken 3
Herringløse
4000 Roskilde
tlf: 4119 2007
mail: poul@lamhauge.dk

Tennis
Jeanette S. Dannow
Ågerupvej 57
Ågerup
4000 Roskilde
tlf: 4678 6031
mail: dannow@post1.dknet.dk
Gundsølille Skytte Gymnastik og Idrætsforening | Store Valbyvej 248 A, Gundsølille | 4000 Roskilde | CVR.: 26 27 75 15